יום חמישי, 16 ביוני 2016

עמודי נחיתה להמראת העסק שלך לשחקים


יש לכם עסק גדול ומצליח, אתם כבר בטוחים שהגעתם לפסגה, אז רק שתדעו שתמיד יש עוד לאן לשאוף.
דפי נחיתה! זה הטלמרקטינג החדש
אם אתם רוצים להגדיל את מעגל הלקוחות שלכם ולא יודעים כיצד, אנחנו  נטוורק טיים נשמח לעזור לכם.
לא יודעים מה זה דף נחיתה? לא נורא, קבלו הסבר קצר: דפי נחיתה הינם דף אינטרנט, שיכול להיות בתוך אתר הלקוח או בנפרד. זהו דף בודד ללא אפשרות קישור לדפים אחרים עם טופס השארת פנייה, טלפון וכתובת דוא"ל ליצירת קשר. 
מה נחשב לדף נחיתה טוב? כזה שעוסק בנושא אחד בלבד – מוצר יחיד, הזדמנות מיוחדת או מבצע מסוים שאותו מעוניינים לשווק. הדף לא יכיל שום דבר נוסף, וזאת כדי למנוע הסחת דעת. הרקע חייב להיות גרפי וצבעוני. כמו כן, לצבעים בהם בוחרים להשתמש יש משמעות קריטית, לכן חשוב לבחור אותם בקפידה. אנחנו בנטוורק טיים יודעים שמדובר בחוק בל יעבור
דפי נחיתה נטוורק טיים
יש להקפיד על תוכן קצר וממוקד מטרה, המדגיש את היתרונות הרלוונטיים ועוזר לייצר אטרקטיביות של המוצר או השירות שלך. אנחנו  נטוורק טיים בעלי ניסיון עשיר בייצור דפי נחיתה איכותיים, מעוצבים שמושכים את העין. נדאג לייצר עבור העסק שלך דף נחיתה עם מסר ברור, קצר, קולע והכי חשוב מניע לפעולה. המסר אמור לגרום לגולש להבין מה מוצע לו ולהחליט באותו הרגע, האם הוא מעוניין שיצרו איתו קשר. 
מלאכת יצירת מיתוג ורושם משמעותי אצל הלקוח בדף אחד בודד אינה פשוטה. היא מצריכה מחשבה ותכנון רב, ביחד עם ניסיון בהקמת דפי נחיתה וניהול קמפיינים בדפי נחיתה, תוך הסקת מסקנות ולמידת התנהגות גולשים, מומחיות בחוויית משתמש ועוד.
נטוורק טיים כבר מנוסים בעשרות רבות של דפי נחיתה מוצלחים, אשר הזניקו את הלקוחות שלנו קדימה, הגדילו את כמות הלידים שלהם, וכמובן, גולת הכותרת, מספר הלקוחות שלהם עלה באופן משמעותי – כזה שאינו משתמע לשתי פנים!
עבור עסק או חברה המעוניינים לשווק מוצר או שירות ייחודי, דף נחיתה הוא בהחלט פתרון פרסומי מצוין, זה כמובן בתנאי שהוא מנוסח בצורה נכונה ועם הקפדה על כל הכללים שציינו בהתחלה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה